GittiGidiyor Kargo Takip

GittiGidiyor Kargo Takip

GittiGidiyor Kargo Takip, Kargom Nerede? GittiGidiyor Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

GittiGidiyor.Com  2001 yılından bu yana  11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiren Türkiye‘nin önde gelen  alışveriş pazarıdır.

GittiGidiyordan satın almış olduğunuz bir ürünün kargo takibini yapmak için, aşağıdaki adımlar izlenmelidir.

1-İlk önce Gittigidiyor.com ‘a üye girişi yapılmalıdır.
2-Üye girişi yaptıktan sonra,  aldıklarım ve sattıklarım menüsüne giriş yapılır.
3-Aldıklarım satıklarım sayfasında,  satın almış ürünü yada ürünleri listeli bir şekilde görecekseniz.Ürün aldığınız sattıcı en fazla 3 iş günü içerisinde ürünü kargoya verip kargo takip numarasını sisteme girecektir.Eğer satıcı ürünü kargoladı ise,  aldıklarım sayfasındaki listeli ürünün altında kargo takip numaranız ve gönderilen kargo firması gözükecektir. Takip numarasının yanında “kargom nerede” isminde bir tuş aktif olacaktır bu tuşa tıklayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.Eğer takip tuşu aktif değilse kargo takip numarasını ekandan kopyalayıp ilgili kargo firmasının web sitesine giriş yaparak kendiniz takip edebilirsiniz.

Kargo Takip

Gelmesini beklediğiniz bir kargonuz varsa buradan takibini yapabilirsiniz.

MNG Kargo Takip Aras Kargo Takip Yurtiçi Kargo Takip PTT Kargo Takip UPS Kargo Takip Sürat Kargo Takip TNT Kargo Takip DHL Kargo Takip FedEx Kargo Takip Hepsijet Kargo Takip Tarih : 24.08.2016 23:59:15 Lisans: Creative Commons

Kategoriler

  • Sık Sorulan Sorular
  • MNG Kargo Konuları
  • E-Ticaret Siteleri